Współpraca z artystami

Platforma Art-maniac by Galerie Roi Doré z siedzibą w Paryżu zaprasza artystów do współpracy.

Art-maniac by Galerie Roi Doré jest specjalistyczną platformą, mającą na celu sprzedaż i promocję polskiej sztuki. Zrealizowana zgodnie z najwyższymi standardami rynku sztuki i wymogami informatycznymi, platforma oferuje klientom szeroki wybór obiektów w różnym zakresie cenowym, starannie dobranych tak, aby odpowiadać gustom i możliwościom finansowym różnych odbiorców. Ponadto platforma dostępna jest w trzech językach (polskim, francuskim oraz angielskim), pozwalając tym samym dotrzeć do bardzo szerokiej grupy klientów z całego świata.

Profesjonalna ekipa zarządzająca platformą, związana z istniejącą od 2010 r. Galerią Roi Doré, która cieszy się na paryskim rynku uznaną pozycją i renomą, gwarantuje nabywcom najwyższą jakość usługi, jak i efektywną współpracę z artystami, opartą na wzajemnym szacunku, zaufaniu i wspólnej miłości do sztuki.

Zainteresowanych współpracą artystów prosimy o przesłanie dossier (CV + wybór maks. 5 prac wraz z proponowanymi cenami) na adres artmaniac@roidore.com. W ciągu 5 dni roboczych nasza ekipa skontaktuje się z każdym artystą w celu ustalenia ewentualnych warunków współpracy*.

*Art-maniac by Galerie Roi Doré zastrzega sobie prawo do niepodejmowania współpracy bez podania przyczyny.