Pośrednictwo w sprzedaży

Dbając o stałe poszerzanie oferty, Art-maniac skupuje polskie dzieła sztuki, obiekty, książki, polonika. W zależności od Państwa oczekiwań możemy również podjąć się pośrednictwa w sprzedaży, nawiązując współpracę bezpośrednio z potencjalnymi klientami lub z domami aukcyjnymi.

Art-maniac jest internetową platformą sprzedaży stworzoną przez działającą w Paryżu polską Galerię Roi Doré. Położona w sercu dzielnicy Marais Galeria Roi Doré specjalizuje się w polskiej sztuce emigracyjnej. Działając od 2010 roku, Galeria zorganizowała po dzień dzisiejszy kilkadziesiąt wystaw zbiorowych i indywidualnych, prezentując najciekawszych twórców emigracyjnych działających poza granicami kraju.

Korzystając ze swojego ogromnego doświadczenia w zakresie sztuki polskiej oraz z szerokiej sieci kontaktów, Galeria Roi Doré stworzyła platformę Art-maniac, oferując swoim klientom wyjątkowe dzieła sztuki i obiekty kolekcjonerskie oraz szeroki wachlarz unikatowych usług, których najwyższą jakość zapewnia profesjonalna, doświadczona ekipa.