Ekspertyzy

Doświadczona ekipa Art-maniaca dokonuje wstępnej oceny obiektów bezpłatnie i bez zobowiązań z Państwa strony.

Dokładne ekspertyzy wykonywane są w razie konieczności lub na Państwa żądanie przez współpracujących z platformą Art-maniac zewnętrznych ekspertów. Aby dostarczyć Państwu niepodważalne ekspertyzy najwyższej jakości, Art-maniac współpracuje z artystami, ich spadkobiercami oraz z renomowanymi naukowcami specjalizującymi się w sztuce polskiej.

Serwis Art-maniac jest internetową platformą sprzedaży stworzoną przez działającą w Paryżu polską Galerię Roi Doré. Położona w sercu dzielnicy Marais Galeria Roi Doré specjalizuje się w polskiej sztuce emigracyjnej. Działając od 2010 roku, Galeria zorganizowała po dzień dzisiejszy kilkadziesiąt wystaw zbiorowych i indywidualnych, prezentując najciekawszych twórców emigracyjnych działających poza granicami kraju.

Korzystając ze swojego ogromnego doświadczenia w zakresie sztuki polskiej oraz z szerokiej sieci kontaktów, Galeria Roi Doré stworzyła platformę Art-maniac, oferując swoim klientom wyjątkowe dzieła sztuki i obiekty kolekcjonerskie oraz szeroki wachlarz unikatowych usług, których najwyższą jakość zapewnia profesjonalna, doświadczona ekipa.

NASI EKSPERCI