Biżuteria artystyczna

Roi Doré Bijoux to marka luksusowej biżuterii fantazyjnej, powstała przy współpracy dwóch wyjątkowych partnerów: Galerii Roi Doré i Atelier Magic Paris.

Galerie Roi Doré jest paryską galerią sztuki, obecną od niemal dziesięciu lat na międzynarodowym rynku sztuki i cieszącą się dużą renomą. Stworzona w 2010 r. Galeria udostępnia RD Bijoux swoją sieć artystów i kreatorów, a jej doświadczenie z dziełami sztuki i doskonałym designem gwarantują najwyższy poziom jakości obiektów oferowanych przez RD Bijoux.

Atelier Magic Paris od ponad 15 lat specjalizuje się w wykonywaniu biżuterii. Wnosi do projektu swój techniczny know-how, zdobyty w ciągu wielu lat współpracy z najsłynniejszymi francuskimi markami luksusowymi.

Współpraca między Galerie Roi Doré i Atelier Magic Paris wpisuje się w długą tradycję związków między sztuką i rzemiosłem – tradycję ciągle żywą w świecie luksusu. Biżuteria zaprojektowana przez artystów i wykonana przez Atelier Magic Paris doskonale odzwierciedla tego ducha doskonałości i piękna.

Roi Doré Bijoux specjalizuje się w biżuterii artystycznej, stworzonej przez artystów współpracujących z marką i dokładnie wybranych przez Galerie Roi Doré ze względu na jakość ich artystycznej pracy, lub zainspirowanej twórczości najlepszych artystów wszech czasów. Zaprojektowana i wykonana z największą dbałością biżuteria wykonana jest z brązu i pokryta złotem, czarnym rutenem lub białym brązem. Ten niezwykły i ponadczasowy dodatek uatrakcyjni każdą stylizację, codzienną i wieczorową, nadając jej wyjątkowości i oryginalności.

Zapraszamy na https://rd-bijoux.pl/ i do naszego butiku przy 6, rue Sainte Anastase w Paryżu.